Je výhodné externé spracovanie miezd?

Je pre Vás výhodný externý outsourcing miezd? Tu sú najčastejšie prípady, kedy je výhodné nechať mzdovú agentu na externú firmu.

  • Začínate podnikať a založili ste novú spoločnosť, postupne prijímate nových pracovníkov, ktorí musia mať načas a správne vypočítanú mzdu a vyplnené všetky tlačivá pre úrady. Zamestnať interného mzdového účtovníka sa Vám pri ešte malom počte zamestnancov neoplatí, odpadá investícia do softvéru. Najvýhodnejšie pre Vás v tomto prípade vychádza nechať si mzdy spracovávať externe.
  • Začína materská dovolenka Vašej spoľahlivej mzdárky a keďže väčšinou ide o dobu určitú, Vám sa nedarí nájsť za ňu náhradu. Ušetríme Vám starosti s hľadaním novej účtovníčky a preberieme Vaše mzdové účtovníctvo. Vďaka outsourcingu miezd dokonca ušetríte a po 3 rokoch máte vašu mzdárku naspäť.
  • Ste riadiaci pracovník väčšej organizácie a doteraz ste mzdy počítali interne. Legislatíva sa neustále mení a zamestnankyňa ktorá doteraz riešila Vašu mzdovú agendu aj napriek svojej snahe urobí pri výpočte miezd niektorým zamestnancom chyby. Pretože výplaty sú citlivá otázka, Vaši podriadení sú nespokojní, že nedostali správnu mzdu a sťažujú sa. Pretože sa musíte zaoberať sťažnosťami, tak Vám neostáva čas na strategické rozhodnutia. Za pokuty, ktoré Vám za zistené nedostatky vyrubili úrady nie je spokojný Váš nadriadený. Spravte správne rozhodnutie a zverte svoje mzdové účtovníctvo nám, za správnosť výpočtu miezd preberáme zodpovednosť!
  • Máte viac zamestnancov, ktorí pracujú na zmeny, rozmýšľate či použiť externé spracovanie alebo komplexné interné riešenie pre mzdy a personalistiku, dochádzkový systém priamo prepojený na mzdový softvér. Kontaktujte nás, a my Vám podľa Vašich požiadaviek pripravíme ponuku šitú na mieru. Vy si vyberiete najvýhodnejšie riešenie.